Přihlášení

Rudolf Svátek 2016-05-24 21:59

Předpokládám, že web ti běží na adrese http://localhost:8000. Pro přihlášení do administrace zadej adresu

http://localhost:8000/admin

Jako výchozí uživatelské jméno je nastaveno admin a heslo také admin.

Přihlašovací obrazovka

Aplikace si hlídá čas a pokud delší dobu nepracuješ, odhlásí tě. Jestli tomu chceš předejít, můžeš zaškrtnout políčko Neodhlašovat. Pro kontrolu zadávaného hesla je k dispozici políčko Zobrazit. Když ho zaškrtneš, uvidíš místo teček opravdu čitelné heslo.

Registrace

Každý, kdo si to přeje, se může zaregistrovat jako uživatel aplikace. Stačí, když klikne na slovo REGISTRACE v přihlašovacím formuláři. případně rovnou stačí zadat adresu:

http://localhost:800//admin/sign/

Formulář je myslím celkem srozumitelný a není v něm žádný zádrhel. Snad jen, že se kontroluje, abys nezadal již existující email nebo uživatelské jméno. Obvyklé je, že se zobrazují 2 políčka pro heslo, ale já to považuji za zbytečnost. Čím jednodušší, tím lepší ne?

Zapomenuté heslo

Jestli zapomeneš heslo, je tu snadná pomoc. V přihlašovacím formuláři klikni na odkaz   Zapomenuté heslo. Ve formuláři, který se ti ukáže, vyplň buď své přhlašovací jméno (login), nebo email, který jsi zadal při registraci. Pokud uživatel existuje, pošle se na jeho mail zpráva jak heslo obnovit. Hesla se ukládají šifrovaná, takže nejde poslat původní heslo, ale jakmile obdržíš zprávu, klikni na odkaz, který v ní najdeš a prostě zadej nové heslo.

Zapomenuté heslo

Komentáře (0)

Přidej svůj komentář

O mně

Jmenuji se Rudolf Svátek. Jsem lektor výpočetní techniky a PHP programátor. Stavím firemní stránky a eshopy. Aby se mi to dělalo pohodlně, vytvořil jsem redakční systém RS::RS, který ti tu nabízím k použití.

Rychlý kontakt na mně

 • Rudolf Svátek
 • Telefon:
  +420 777 828 353
 • Email:
 • Adresa:
  Josefa Hory 1097/5
  736 01 Havířov
  ČRTyto stránky používají Cookies. Používáním stránek s tím souhlasíte Další informace